top of page

AnsoLab Elektronik olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin Ar-Ge yatırımlarını geçmişteki tecrübelerimizle üstlenmek, böylelikle müşterilerimizin Ar-Ge maliyetlerini en aza indirgemektir. 
 
Günümüzde Ar-Ge maliyetleri sadece teknolojinin nasıl kullanılacağını öğrenerek azaltılamayacağı için müşterilerimize teknolojinin nasıl üretilebileceği ile ilgili de yardım edebilmekteyiz. Bu aşamada National Instruments ve partneri olduğumuz IPETRONIK firmalarının yazılım ve donanımlarını kullanmaktayız. 
 
Özellikle Veri Toplama Sistemleri'ndeki donanım ve yazılım konusunda teorik ve pratik olarak 10+ yıllık olan tecrübemizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre danışmanlık, eğitim ve projelendirme olarak yönlendirmekteyiz. 
 
Veri Toplama Sistemleri'nin yanı sıra, talep edildiğinde özel bir ihtiyaca yönelik PCB (Printed Circuit Board) tasarımı firma olarak sunabileceğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. 
 
Kabiliyetlerimizi daha iyi anlatabilmek için sizinle tanışmayı çok isteriz. İletişim bilgilerinizi info@ansolab.com adresine gönderirseniz hemen size ulaşırız.
 
Saygılarımızla,
AnsoLab Elektronik

You found me :)

IPETRONIK_loggers.PNG
bottom of page